Padedame tobulinti mokytojų profesinį tobulinima saugesniam internetui

Mokiniai pasitiki mokytojais, kai reikia patarimo apie virtualias patirtis, keliančias sunkumų. Tinkamai apmokius mokytojus, kiekvienas mokinys turės galimybę pasikalbėti apie virtualias patirtis su apie tai išmanančiu žmogumi.

DAUGIAU

Duomenų bazė

Naudokitės IDentifEYE šaltiniais mokytojams ir švietėjam

DAUGIAU

Prisijunkite prie ŽAIDIMAS

Instaliuokite ir žaiskite IDentifEYE papildytos realybės žaidimą.

DAUGIAU

Sužinokite daugiau apie Online Identities

Sužinokite daugiau apie virtualias tapatybės ir projekto uždavinius

DAUGIAU

INOVACIJOS

IDentifEYE pristato naujovišką IT priemonių ir praktinių užsiemimų kombinaciją. Papildytos realybės žaidimas skatina apgalvoti taptaybių sąvoką iš skiritngų požiūrio taškų bei padeda vaikams suprasti sąsajas tarp tapatybių ir internet grėsmių.

SKAITYTI DAUGIAU

KAS MES?

IDentifEYE projekto partneriai – du fondai, dirbantys naujų medijų, visuomenės ir jaunimo srityse, vietinės savivaldybės priklausomybių prevencijos centras, NVO, dirbanti su jaunimu bei suaugusiaisiais, penkių mokyklų fondas bei technologinių konsultacijų įmonė. Projekto koordinatorius Crystal Clear Soft (CCS Digital Education) – teikia skaitmenines švietimo technologijas skirtinguose sektoriuose.

SUSISIEKITE

Galite su mumis susisiekti bet kuriuo laiku, ir mes atsakysime 5-48 valandų laikotarpyje. Užpildykite žemiau esančia formą.

europi

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.