Sveiki atvykę į IDentifEYE bendradarbiavimo tinklą

Šis IDentifEYE projekto bendradarbiavimo tinklas, su socialinių tinklų pagalba, veikia kaip virtuali bendruomenė, skirta IdentifEYE mokymų programos bei priemonių adaptavimui ir įgyvendinimui, dalijimuisi žiniomis ir patirtimis apie saugumą internete.

IDentifEYE bendradarbiavimo tinklas siūlo galimybę naudotis nemokamų priemonių, skirtų mokytojams ir tėvams visoje Europoje, biblioteka. Joje rasite priemones apie:

  • IdentifEYE praktinių užsiemimų įgyvendinimą mokyklose,
  • Naujų IDentifEYE mokymų programos modulių kūrimą, ar esamų modulių pritaikymą/išplėtimą,
  • Inovatyvių praktikų pritaikymą ugdymo procese.

Reikia pagalbos?

Naudodamiesi pagalbos sistema galite IDentifEYE bendruomenei siųsti rūpimus klausimus. Kad galėtumėte siųsti klausimą, registruokitės  ar prisijunkite prie sistemos, o toliau sekite instrukcijas bei įveskite reikiamą informaciją. Nurodykite su kuo susijęs Jūsų klausimas – mokymų programa, praktiniu užsiemimu, papildytos realybės žaidimu ar el. puslapiu.

Stengsimės atsakyti į visus klausimus per 48 valandas.

Pagalba gyvai

Prireikus išsamesnės pagalbos, naudokitės pagalbos sistema virtulaus susitikimo suroganizavimui. Patariama išsiųsti pagalbos bilietą likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki praktinio užsiemimo žaidimo išbandymo, kadangi tiek laiko gali užtrukti virtualaus susitikimo suorganizavimas. Sutartu laiku naudodamiesi Pagalbos gyvai centru, susisiekite su Jums padėsiančiu operatoriumi.

Ekspertų pagalba

Naudodamiesi ‘SUSISIEKITE’ skyriumi, esančiu pagrindiniame puslapyje, galite parašyti mums, ir vienas iš IDentifEYE bendruomenės ekspertų su Jumis susisieks.

Kurkite savo žaidimą

Galite sukurti savo papildytos realybės žaidimą, naudodamiesi suteiktomis instrukcijomis. Taip pat galite naudotis Žaidimo priemonių biblioteka, kur rasite įvairius grafinius, garso ir vaizdo papildymus, skirus papildytos realybės žaidimui. Naudodamiesi ‘SUSISIEKITE’ skyriumi, esančiu pagrindiniame puslapyje, parašykite mums, ir mes suteiksime prieigą prie žaidimo kūrimo sistemos.

Likite su mumis

Sekite mūsų socialinius tinklus ir informuokite IdentifEYE bendruomenę apie savo patirtį naudojant IDentifEYE mokymo priemones.

europi

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.