Mokomės apie virtualias tapatybes: IDentifEYE projekto apibendrinimas

September 29, 2015

IDentifEYE projektas

IDentifEYE projektas baigiasi po dviejų metų – projekto metu buvo siekiama pagerinti mokinių saugumą internete ir įgalinti juos efektyviau susidoroti su virtualiais iššūkiais. Projekto metu mokytojai dalyvavo mokymuose, kurių metu sužinojo, kaip patobulinti santykius su mokiniais bei kaip padėti mokiniams tapti atviresniems grįžtamajam ryšiui, mokymuisi, labiau įsitraukusiems į mokymosi procesą bei ugdyti jų atsakymobės už savo pačių mokymąsi jausmą. Mokytojai taip pat sužinojo, kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius su savo mokiniais.

Rezultatai:

  • Praktinio užsiemimo vadovas: Tai galutinis vadovas skirtas visiems švietėjams, norintiems vesti šiuos mokymus. Jame galima rasti teorinę dalį, praktinius dokumentus, metodologijų aprašymus, kuriais remiantis galite sėkmingai patys pravesti praktinį užsiemimą.
  • IDentifEYE žaidimas: Papildytos realybės žaidimas – svarbi mokymosi dalis. Yra dvi versijos – 8-11 ir 12-14 metų amžiaus mokiniams.
  • Praktiniai užsiemimai: Keturiose projekte dalyvaujančiose šalyse vyko praktiniai užsiemimai mokytojams (Lietuvoje, Ispanijoje, Graikijoje ir Lenkijoje). Juose dalyvavę mokytojai susipažino su projekte sukurta metodologija.
  • Baigiamoji konferencija: 08/09/2015 projekto partneriai ir ekspertai susitiko Atėnuose baigiamajai projekto konferencijai. Jos metu buvo diskutuojama apie saugumą internete, aptariami projekto rezultatai.

Daugiau apie IDentifEYE…

Puslapis internete www.project.mycoin.eu/ID-EYE  El. Pašto adresas info@project.mycoin.eu.

Saugumas internete: elgesys, požiūris ir priemonės saugesniai virtualiai aplinkai

September 1, 2015

Dalyvaukite šiame nemokamame renginyje, kuriame savo žiniomis apie saugumą virtualioje erdvėje dalinsis įvairių sričių ekspertai. Renginys skirtas tiek tėvams, tiek švietėjams. Renginio informacija: 2015 m. rugsėjo 8 d., pristatymai prasidės nuo 15 val. Vieta: Crowne Plaza Athens viešbutis, adresas Michalakopoulou 50, 115 28, Athens.

ATSISIŲSTI

Naujos apklausos rezultatai: tėvams ir mokytojams sunkiai sekasi užtikrinti mokinių saugumą internete

August 12, 2015

Apklausa, vykdyta teisės ekspertų Slater ir Gordon bei Asiociacijos prieš patyčias, atskleidė, jog daugiau kaip pusė vaikų ir jaunų žmonių, gyvenančių Anglijoje (55,2%) suvokia virtualias patyčias kaip normalų kasdieninį reiškinį, tačiau tėvai ir mokytojai nesijaučia pakankamai kompetetingi šioje srityje, kad galėtų padėti savo vaikams ar mokiniams.

ĮEITI Į PUSLAPĮ

IDentifEYE Youtube

June 12, 2015

Apsilankykite mūsų Youtube paskyroje, kur rasite projekto reklaminį video.

ĮEITI Į PUSLAPĮ

europi

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.