Pomagamy poprawić wewnętrzne szkolenia nauczycieli o bezpieczniejszym Internecie

Dzieci ufają nauczycielom i radzą się ich o doświadczeniach online, z którymi mają problem. Z odpowiednim szkoleniem, każde dziecko będzie miało przynajmniej jedną przeszkoloną osobę, do której może się zwrócić o pomoc.

WIĘCEJ

Wejdź w Zasoby

Przeglądaj oraz miej dostęp do Zasobów IDentifEYE dla nauczycieli i edukatorów

WIĘCEJ

Pobierz Grę

Pobierz grę AR IDentifEYE Game, Zainstaluj i Zagraj

WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o Tożsamościach Online

Dowiedz się więcej o Tożsamościach Online oraz celach projektu IDentifEYE

WIĘCEJ

INNOVACJE

IDentifEYE przedstawia innowacyjne połączenie narzędzi technologii telekomunikacyjnych oraz metodologi wdrażania opartej o warsztaty.

Podczas warsztatów projektowych, uczestnicy są nagrywani na kamerę podczas udzielania odpowiedzi związanych z ich tożsamościami online, podczas gdy gra w technologii Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality) dostarcza refleksji o tożsamościach poprzez wiele punktów widzenia i pomaga dzieciom zrozumieć związek między tożsamościami oraz narażeniami na zagrożenia.

WIĘCEJ

KIM JESTEŚMY

Partnerstwo IDentifEYE składa się z dwóch fundacji zajmujących się problemami związanymi z nowymi mediami, społeczeństwem i młodzieżą; lokalne państwowe centrum działań przeciwko uzależnieniom; organizacja NGO wspierająca młodzież i dorosłych; fundacja zrzeszająca pięć szkół oraz firma konsultacji technologicznych budująca most pomiędzy badaniem a wypuszczaniem na rynek. Partnerstwem przewodzi Crystal Clear Soft (CCS Digital Education), dostawca między platformowych oraz wielu sektorowych rozwiązań edukacji cyfrowej z obecnością międzynarodową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Proszę się z nami skontaktować, odpowiemy w przeciągu 5-48 godzin. Proszę użyć formularza poniżej by wysłać nam wiadomość – wypełnić poniższe pola i kliknąć wyślij.

europi

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.